یکشنبه, 26 آذر 1396

فید خوان rss reader

درگاه پرداخت

     

آخرین اخبار بورس

حاضرین در سایت

ما 33 مهمان و یک عضو آنلاین داریم

کارت ویزیت سایت (بارکد)

آخرین مطالب سايت

چاپ های جدید کتاب های تکنیکال و الیوت دکتر محمدی

           

چاپ چهارم کتاب های «مرجع کامل تحلیل تکنیکال در بازار سرمایه» و همچنین «مرجع کامل امواج الیوت در بازار سرمایه (ویرایش جدید)»  دکتر علی محمّدی روانه بازار شد.

همانگونه که مطلع هستید تاکنون از این نویسنده چندین کتاب آموزش تحلیل در بازار سرمایه منتشر شده است که اغلب آنها به عنوان متون درسی در آموزشگاه های مختلف استفاده می شوند.  با توجه به استقیال زیاد علاقمندان بازار سرمایه ، این کتاب ها در مدت کوتاهی که از زمان انتشار آن می گذرد با ویرایشی جدید و جلدی نفیس (انباس کتان ضد خط) مجددا چاپ و روانه بازار شد.
«مرجع کامل تحلیل تکنیکال در بازار سرمایه» برای علاقمندان بازار سرمایه از جهاتی مهم‌ترین منبع آموزشی تحلیل در بازار سرمایه محسوب می شود. اهمیت این کتاب را شاید بتوان در جدید بودن و در عین حال طرح بسیاری از مطالب تکنیکال دانست. همچنین کتاب «مرجع کامل امواج الیوت در بازار سرمایه» برای علاقمندان بازار سرمایه از جهاتی مهم‌ترین منبع آموزشی تحلیل در بازار سرمایه محسوب می شود. اهمیت این کتاب را شاید بتوان در جدید بودن و در عین حال طرح بسیاری از مباحث امواج الیوت دانست که در بسیاری از آموزشگاه ها به عنوان درسنامه امواج الیوت استفاده می شود. توصیه می کنیم بجای مطالعه کتاب های مختلف، این کتاب را چندین بار مطالعه نمایید. 

این دو کتاب ارزشمند را می توانید از فروشگاه های معتبر کشور و با تخفیف دائمی از فروشگاه آنلاین مای چارت شاپ تهیه نمایید. کلیه آموزشگاه ها و مراکز علمی می توانند این کتاب را با تخفیف تهیه نمایند. 

برای فهرست مطالب و اطلاعات بیشتر:

کتاب مرجع کامل تحلیل تکنیکال در بازار سرمایه (اینجا کلیک کنید)

کتاب مرجع کامل امواج الیوت در بازار سرمایه (اینجا کلیک کنید)

 

 

 

 

اشتراک این مطلب

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی


 

حدیث روز

امام باقر (سلام الله علیه) : الدُّعاءُ يَرُدُّ القَضاءِ وقَد اُبرِمَ إبراماً. دعا، قضا را گر چه حتمى و قطعى شده باشد بر مى گرداند. میزان الحکمة : ج4 ص 19 ح 576

سی دی کتب

کتاب مرجع کامل الگوهای شمعی در بازار سرمایه- چاپ 3
سی دی کتاب را از اینجا دریافت کنید.
کتاب هارمونیک تریدینگ پیشرفته در بازار سرمایه - چاپ 3
سی دی کتاب را از اینجا دریافت کنید.
کتاب مرجع کامل امواج الیوت در بازار سرمایه- چاپ 4
سی دی کتاب را از اینجا دریافت کنید.
کتاب الگوهای هارمونیک در بازار سرمایه- چاپ 4
سی دی کتاب را از اینجا دریافت کنید.

 
 

 

ثبت شده از سال 1388 (مشاهده) 

 

 

 

Click to join MyChart

Click to join MyChart

ورود به سایت

براي استفاده از امكانات ويژه سايت در منوي كاربري، با كد كاربري خود وارد شويد